MAPEI ULTRABOND P-R9 KLEJ DO NAPRAWY PARKIETÓW 0,5kg
search
  • MAPEI ULTRABOND P-R9 KLEJ DO NAPRAWY PARKIETÓW 0,5kg

MAPEI ULTRABOND P-R9 KLEJ DO NAPRAWY PARKIETÓW 0,5kg

51,87 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Image

MAPEI ULTRABOND P-R9 KLEJ DO NAPRAWY PARKIETÓW 0,5kg

Elastyczny, jednoskładnikowy klej poliuretanowy, utwardzający się pod wpływem wilgoci do nakładania metodą iniekcji, przeznaczony do przyklejania i naprawy elementów parkietu niedokładnie przylegających do podłoża.

Pojemność: 0,5kg

Ultrabond P-R9 jest klejem na bazie żywicy poliuretanowej, wiążącym w reakcji z wilgocią o następujących cechach:

  • produkt jednoskładnikowy, gotowy do użycia;
  • wysoka rozszerzalność objętościowa (ekspansywność)
  • dobra zdolność wypełniania
  • nie zawiera rozpuszczalników i substancji wydzielających nieprzyjemny zapach.

Po zaaplikowaniu i całkowitym utwardzeniu, tworzy mocne i trwałe połączenie zarówno pomiędzy luźnymi fragmentami parkietu jak i parkietem a podłożem. Eliminuje to głuche dźwięki powodowane chodzeniem po podłodze.

WYTYCZNE STOSOWANIA

Przygotowanie podłoża: Wywiercić otwory o średnicy 2 mm na końcach tych elementów parkietu, które mają być naprawiane. W przypadku parkietów lakierowanych lub gotowych, należy zabezpieczyć obszar naprawiany przy użyciu taśmy samoprzylepnej a następnie wywiercić 2 mm otwory

CZYSZCZENIE

Gdy produkt Ultrabond P-R9 jest jeszcze świeży może być usunięty z podłóg gotowych i lakierowanych przy pomocy preparatu Cleaner L.

3 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
8022452051128
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.