Bautec TEC PRIMER D Grunt na podłoża Dyspersyjny 5L
search
  • Bautec TEC PRIMER D Grunt na podłoża Dyspersyjny 5L

Bautec TEC PRIMER D Grunt na podłoża Dyspersyjny 5L

248,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Image

Bautec TEC PRIMER D Grunt na podłoża Dyspersyjny 5L

  • specjalny koncentrat gruntu dyspersyjnego
  • pod masy, kleje dyspersyjne, żywiczne i poliuretanowe.
  • nie zawiera rozpuszczalnika, grunt o emisji EC 1
  • łatwy do nakładania
  • posiada właściwości aseptyczne, zapobiegające powstawaniu grzybów i pleśni na podłożach mineralnych pod wykładzinami i posadzkami
  • przystosowany do ogrzewania podłogowego i pod kółka mebli biurowych
  • na podłoża nasiąkliwe i nienasiąkliwe
  • możliwość rozcieńczania 1:1 z wodą
  • do wewnątrz pomieszczeń

Właściwości i zakres zastosowania:

Wolny od rozpuszczalników, ekologiczny grunt dyspersyjny, służy do gruntowania podłoży pod masy wyrównujące , klej żywiczny do parkietu, pod kleje dyspersyjne i poliuretanowe. Nadaje się na podłoża cementowe, betonowe, anhydrytowe i drewniane.

Grunt służy zwiększeniu przyczepności masy i kleju do podłoża, wzmocnieniu górnej warstwy podłoża, związaniu kurzu na podłożu. Grunt należy stosować wewnątrz pomieszczeń. Minimalna temperatura podłogi przy gruntowaniu to +16C i maksymalna wilgotność powietrza w pomieszczeniu 65%.

Na podłoża nasiąkliwe w zależności od porowatości podłoża można rozcieńczyć max. w stosunku od 1:1 z wodą. W przypadku podłoży bardzo porowatych i suchych zalecamy gruntowanie dwukrotne. Przy gruntowaniu unikać tworzenia się kałuż i grubszych warstw.

3 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907732900088
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.